Raganius Wiki
Advertisement

Eskelas yra ramus ir sukalbamas raganius ir Geralto geriausias draugas nuo pat vaikystės. Juodu kartu užaugino Kaer Morhene ir kartu ištvėrė bei perėjo išbandymus. Dabar Eskelo veidą bjauroja siaubingas randas. Žiemas jis praleidžia Kaer Morhene, kaip ir kiti.

Istorijoje "Paskutinis Noras", Geraltas prisimena vieną popietę su juo Kaer Morhene. Lietuviškame vertime padaryta klaida, per kurią ten Eskelas minimas kaip mergaitė.

Žaidime[]

Jeigu pagydęs Trisę dar pasibastysi Kaer Morhene, gausi progą pasimokyti kumščiuotis su Eskelu. Be to, jo rolė žaidime visai mažytė ir be Prologo jis niekur kitur pagrindiniame žaidime nebepasirodo.

Kvestai su Eskelu[]

  • Ginant Kaer Morheną
  • Kumščiavimasis

Neutraliteto Kaina[]

Nepaisant to, jog šis papildomas kvestas sukasi praktiškai apie Eskelą, jo čia pamatysim ne itin daug. Eskeliui čia nutiko istorija, panaši į Geralto ir Ciri. Čia jam teks prisiimti atsakomybę už tai, kas nutiko prieš dvidešimt metų. Taip jau nutiko, kad Eskelas išgelbėjo riterį ir tas jam pasiūlė tai, ko tik panorėsiąs. Juk žinot, kaip nutinka tokiais atvejais? Pasinaudojęs Staigmenos įstatymu, Eskelas paprašė "atiduoti jam tai, ko namie nepaliko, bet ras".

Tokiu būdu Deidrė Ademyn tapo jo vaiku-staigmena. Istorija tęsiasi pasakodama, kaip Eskelas vargo bandydamas išvengti to savo vaiko-staigmenos, kartais aplink tą vietovę sukdamas kvailai didžiulį ratą, kad tik nereikėtų apsilankyti Caingorne

Eskelį ten galima rasti Senojoje kasykloje, pietuose už Kaer Morheno, kur jis užsiėmęs Kikimorų naikinimu, bet mielai paplepės apie Deidrę.

Žurnalo įrašas[]

"Ramus ir sukalbamas raganius yra mano vienmetis. Mudu panašūs dauguma atžvilgiu, tad žmonės dažnai mudu palaiko broliais."

Kategorija:Raganius, Knygų Herojai, TW Herojai

Advertisement