FANDOM


Error: blogas arba neegzistuojantis paveikslėlis

Places Kaer Morhen

Kaer Morhenas arba Caer a'Muirehen (pavadinimas kilęs iš elfų kalbos ir reiškia Senosios Jūros Tvirtovę) - kalnuose stovinti tvirtovė, vargiai pasiekiama ne vien dėl vietovės, bet ir klaidaus kelio. Ši tvirtovė amžius buvo raganių prieglobsčiu ir mokykla.

Kaer Morheno šlovės laikai jau praėjo. Dabar ji stovi nuniokota įvykusio karo, kai be aiškių priežasčių prieš raganius sukilo įsiutusi minia ir pribaigė visus buvusius viduje (gyvi liko tie, kuriu tuo metu ten nebuvo), šen ir ten tebesimėto skeletai ir kaulai, mat raganiai nusprendė nebetvarkyt kažkada pasakiškų vietų, o palikt viską kaip atminimą, rūstų ir liūdną. Pro skyles sienose ir langines pučia šalti vėjai, tad tvirtovėje dabar tik menka saujelė raganių, tarp jų ir likes vyriausias iš raganių - Vesemiras, kurį dažnas iš jų laiko už tėvą.

Kaer Morheno slėnisRedaguoti

Places Kaer morhen valley 2

Kaer Morheno apylinkės vis dar tokios pat gražios, mat tvirtovė įsikūrusi šalia Mėlynųjų kalnų, kuriuose dabar gyvena elfai. Kelias į tvirtovę veda ir per baltųjų akmenų upę, Gvenllechą. Kažkur ten - ir garsioji 'žudykla', jaunų raganiukų treniruotėms skirta trasa. Manau pavadinimas kalba pats už save.

Žaidime The WitcherRedaguoti

Žaidime Kaer Morhene atsiduriam prologe. Lieka laiko ir pasižvalgyt ir pasigrožėt nuostabiu vaizdu, atsiveriančiu iš už pramuštų sienų. Tvirtovės viduje taip pat matyti karo pėdsakai, dramatiškai suniokotos patalpos. Naujame nuotykyje, viename iš oficialiųjų sukurtų su D'jinni įrankiu, Neutraliteto kaina (Price of Neutrality) galima apžiūrėti ir Kaer Morheno apylinkes. Šios beje ne tik gražios, bet ir suteikiančios namų atmosferą tiems, kuriems Raganiaus istorijos nebesvetimos.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.