FANDOM


People Triss full

Trisė Merigold - jauna, labai miela ir graži, bet taip pat ir labai talentinga ir ambicinga burtininkė.

Trisė, kaip ir visos burtininkės ir burtininkai, perėjo ilgas treniruotes ir pamokas jaunųjų burtininkų mokykloje - Aretuzoje. Ji išmoko elementų paslaptis, transfigūracijos meną, alchemiją ir įgavo paslaptingos išminties. Dabar ji oficiali Burtininkių tarybos atstovė Temerijoje ir karaliaus Foltesto asmeninė patarėja.

Nepaisant to, jog yra dar jauna, Trisė jau spėjo įgauti nemirštančios šlovės Sodeno mūšyje. Ten, po mūšio, ją klaidingai palaikė mirusia ir ant obelisko iškalė ir jos vardą. Būtent dėl to nutikimo ją kartais pavadindavo keturioliktąja. Dar ji gerai žinoma dėl savo puikių kaštoninių plaukų ir gyduolės sugebėjimų. Su savimi visuomet turi magiškų eleksyrų, kurių pati gerti deja negali. Alergija tokiai magijai.

Trisė - slaptos burtininkių ložės narė, kuri užsiima sąmokslais ir kerais, kurių tikslas - iš tiesų menkniekis - užvaldyti pasaulį, kontroliuoti magiją, kuri per daug galinga, kad liktų vyrų rankose.


Trisė žaidime Redaguoti

Žaidime Trisė užima vieną iš svarbiausių vietų. Ja sutinkame Kaer Morhene, kur ji padeda ne tik atsigauti Geraltui, bet ir pirmoje kovoje su Salamandra. Ir vėliau ji vis pasirūpina būtent šio raganiaus sveikatos ir gyvybės išsaugojimu. Taip pat suteikia naudingos informacijos, nepaisant to, jog nemažai jos ir nuslepia, greičiausia dėl tos pačios ložės interesų.


Žurnalo įrašas Redaguoti

Drauge su manimi ir kitais raganiais, Trisė kovojo gindama Kaer Morhena. Burtininkė stojo prieš paslaptingąjį burtininką, vieną iš lyderių atakoje. Ją sužeidė ir moteris prarado sąmonę. Ironiška, bet Trisė alergiška magijai, tad ją galima pagydyti tik natūraliais gydomaisiais antpilais.

Trisė Merigold - mano draugė. Ji matė mane mirusį, tad mano sugrįžimas į pasaulį ją nustebino. Trisė - burtininkė, viena iš įtakingiausių ir talentingiausių. Ji turi galingų draugų ir pažysta Kaer Morheno raganius. Trisė viena iš nedaugelio kurie žino kelią į tvirtovę. Nujaučiu jog patinku Trisei.

Po Leo laidotuvių burtininkė teleportavosi į Vizimą. Ji nusprendė pasinaudoti savo plačiais kontaktais ir surasti informacijos apie Salamandrą. Trisė pažadėjo susirasti mane kai tik atvyksiu į Vizimą.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.